10 lat Idekor

Miło mi poinformować, że w roku bieżącym przypada jubileusz – 10 lat od chwili założenia firmy Studio Dekoracji Okien i Wnętrz „Idekor”.

W ciągu minionych lat miałam przyjemność kontaktu z ogromną liczbą ludzi, bezpośrednio lub pośrednio zainteresowanych moją działalnością, za co jestem niezmiernie wdzięczna 🙂

Dziękuję przede wszystkim Klientom, dzięki którym udało mi się przetrwać najtrudniejsze momenty oraz podejmować odważne wyzwania, rozwijając tym samym swoją pasję i firmę. Dziękuję rodzinie, znajomym i wszystkim, także tym na facebooku, za wsparcie w różnych sytuacjach. Dziękuję za najzwyklejszy uśmiech na ulicy 😀

Przepraszam wszystkich, których nie udało mi się w pełni usatysfakcjonować czy sprostać ich oczekiwaniom :/ Najwidoczniej zarówno moja firma, jak i druga strona, nie była w minionym czasie na to gotowa.Mimo, że urodziny firmy przypadną dokładnie 1 sierpnia 2019 r., już teraz postanowiłam wykorzystać między innymi media społecznościowe, do szerszego informowania o ofercie, realizowanych projektach i różnych przedsięwzięciach.

Pragnę też poinformować, że od zeszłego roku strona internetowa www.idekorstudio.pl przeszła metamorfozę. Funkcjonuje w nowej szacie graficznej i merytorycznej.

Zapraszam do jej odwiedzenia. Za każde polubienie, udostępnienie i cenne uwagi z góry dziękuję. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *